אודות פרו-פרי

פרו-פרי עיבוד פרי וירק בע"מ מתמחה בייצור, עיבוד ואריזת פירות וירקות קפואים, ומגדלת תות שדה טרי. חברתנו נמנית על המובילות בישראל בתחומה, וידועה בזכות הקפדה בלתי מתפשרת על איכות ובטיחות מוצריה.

סיפורה של פרו-פרי מתחיל עוד בשנת 1982, אז מייסד ומנהל החברה עד היום, חיים עמר, החל לעבוד במרץ בענפי חקלאות שונים ובהם פרחים ותות שדה. כעבור 9 שנים של עבודה כחקלאי החליט חיים להקים מפעל לעיבוד תות שדה, וכעבור 9 שנים נוספות (בשנת 2000) הקים את פרו-פרי עיבוד פרי וירק בע"מ.

כיום שמה של החברה הולך לפניה, והיא ידועה בזכות איכות מוצריה ותהליכיה המבוקרים. המפעל שלנו מעבד פירות לתעשיית המיצים, הגלידות, ריבות ויוגורטים מהמובילים בתחום, ועל לקוחותינו נמנים מפעלי המזון הגדולים בארץ, יצרני מיצים, יצרני גלידות, יצרני ריבות ומחלבות. בנוסף, אריזות קטנות משווקות על ידי משווקים בכל רחבי הארץ, בבתי מלון, בתי קפה ומסעדות. בתחום תות השדה הטרי אנו עוסקים בשיווק לרשתות ולחנויות הקמעונאיות השונות.

תהליך הייצור

המפעל של פרו-פרי שוכן במושב קדימה שבשרון, ובו אנו מייצרים מגוון רחב של מוצרים תחת תהליך מבוקר. הפירות מגיעים אל המפעל שלנו ישירות מהחקלאים ועוברים תהליך בקרת איכות, שבמהלכו הם נבדקים וממוינים. לאחר מכן הפירות נשטפים ועוברים הליכי עיבוד והקפאה, ובהמשך המוצרים נארזים לפי דרישות הלקוח.

איכות – ספינת הדגל שלנו

שני הערכים המרכזיים המנחים אותנו הינם איכות ובטיחות המזון, וכל פעילות החברה מתקיימת סביב צירים אלו. אנו דוגלים בהקפדה בלתי מתפשרת על טיבו של כל מוצר היוצא מהמפעל, ומבחינתנו מוצר איכותי הוא זה שאנו גאים ששמנו חתום עליו.

בנוסף, בפרו-פרי שמים דגש מיוחד על גמישות והקשבה לדרישות הלקוחות. אנו יודעים שלכל לקוח יש את הצרכים הייחודיים לו ומכאן שהוא זקוק למוצר ייחודי המייצג אותו באופן נאמן ומוצלח. על כן, כחלק אינטגראלי מהתהליך אנו יושבים עם הלקוח, מבינים ביחד איתו את צרכיו, ומייצרים עבורו מוצר שעונה במדויק על הדרישות.

כשרות – מפעלנו פועל תחת דרישות כשרות שונות.

הסמכה – חברתנו מוסמכת Global Standards BRC.

לאורך השנים שיתפנו פעולה באופן הדוק ופורה עם קשת רחבה של לקוחות, ופיתחנו יחדיו מוצרים שזכו להצלחה רבה בשוק. הנכם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו, ונשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב והיתרונות של פרו-פרי.